obrazek nagłówka

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
18 lipiec 2021 r.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią prosimy, aby dostosować się do wymogów sanitarnych, o zakładanie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie bezpiecznej odległości. Pomóżmy sobie nawzajem przestrzegając wytycznych, o które apelują władze państwowe.

1. Jak miło brzmią w naszych uszach słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco”. Abyśmy mogli podejmować wyzwania związane z powołaniem, potrzebujemy czasu na odpoczynek.

2. W środę przed mszą o godz. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. zbiórka ofiar na poszkodowanych w powodziach.

4. Za tydzień będziemy wspominać św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów po Mszy Św. o godz.11:00.

5. Polecam dobrą lekturę czasopism katolickich, jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Gość Niedzielny” oraz czasopisma misyjne.

6. Parafianom na czas urlopów i wypoczynku życzę odnowy duchowej, a dzieciom i młodzieży radosnych i twórczych wakacji. Wszystkim gościom i turystom odwiedzającym nasze piękne Kaszuby i naszą parafię życzę opieki Matki Bożej na drogach wiary. Szczęść Boże.