obrazek nagłówka

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
13 czerwca 2021 r.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią prosimy, aby dostosować się do wymogów sanitarnych, o zakładanie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie bezpiecznej odległości. Pomóżmy sobie nawzajem przestrzegając wytycznych, o które apelują władze państwowe.

1. Dziś z racji 13 dnia miesiąca Nabożeństwo Fatimskie o godz. 15:00.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

3. W ciągu tygodnia przed mszą św. wieczorną o godz. 18:00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W czwartek na msze wieczorną o godz. 18;00 zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa. Zapraszam jednocześnie wszystkich, którzy pragnęliby rozpocząć przygotowanie do ministrantury.

5. Polecam dobrą lekturę czasopism katolickich, jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Gość Niedzielny” oraz czasopisma misyjne.

6. Bardzo dziękuję za okazaną mi w tym tygodniu pomoc oraz życzliwość. Serdeczne Bóg zapłać tym parafianom, którzy pamiętają też o utrzymaniu naszej parafii składając ofiary indywidualnie, czy też na konto parafii. Wszystkim życzę błogosławionego dnia niedzieli oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym tygodniu. Szczęść Boże.